Drzwi zewnętrzne dźwiękoszczelne

Drzwi dźwiękoszczelne o odpowiednich parametrach akustycznych zamontowane w bloku lub domu jednorodzinnym pozwolą skutecznie odizolować wnętrze od niechcianych i uciążliwych dźwięków z ulicy lub klatki schodowej. Dzięki charakterystycznej konstrukcji skrzydła drzwiowego oraz ościeżnicy, a także materiałowi, z którego zostały wykonane możliwe jest zniwelowanie hałasów praktycznie do zera. Decydując się na drzwi dźwiękoszczelne należy zwrócić uwagę na wskaźnik RW wyrażany w decybelach. Optymalnym wyborem będą drzwi, w których wskaźnik oscyluje w granicy 32 dB. Drzwi akustyczne montowane na zewnątrz powinny dodatkowo posiadać zabezpieczenia antywłamaniowe oraz wysoką odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Warto zwrócić również uwagę na aspekt estetyczny wybranego modelu drzwi.

Drzwi akustyczne idealny wybór do domowego biura

Drzwi dźwiękoszczelne to doskonały wybór do wszystkich pomieszczeń, które pełnią funkcję domowego biura. W gabinecie lub innym pokoju z wydzielonym miejscem do pracy cisza jest niezwykle ważna. Eleganckie drzwi pokryte okleiną w naturalnym odcieniu drewna z wyrazistym usłojeniem stworzą spójną i harmonijną stylizację z resztą wnętrza. Drzwi dźwiękoszczelne wewnętrzne za sprawą bogatej kolorystyki, dostępnej w szerokiej palecie RAL bez trudu dopasujemy do każdej popularnej aranżacji klasycznej, skandynawskiej, loftowej oraz minimalistycznej.

Drzwi dźwiękoszczelne w wymagających przestrzeniach

Miejsca użyteczności publicznej, hotele, a także przestrzenie biurowe warto wyposażyć w drzwi dźwiękoszczelne. Dzięki nim pracownicy oraz klienci nie będą narażeni na rozpraszające działanie dźwięków dochodzących z otoczenia. Cisza w miejscu pracy lub wypoczynku wpływa nie tylko na efektywność i wydajność, ale także na lepsze samopoczucie oraz dobry nastrój. Estetyczne drzwi akustyczne o minimalistycznym designie doskonale wpiszą się w stylizację biurowej przestrzeni. Dostępne w wersji z eleganckim przeszkleniem stworzą nienarzucający się dekoracyjny akcent oraz dodatkowo rozświetlą wnętrze.