Classen

Klienci detaliczni

W celu uzyskania informacji na temat sprzedaży detalicznej prosimy o bezpośredni kontakt z najbliższym sklepem partnerskim.

Kontakt dla partnerów

Classen-Pol S.A.

ul. Wyzwolenia
44-292 Zwonowice k. Rybnika

+48 (32) 429 20 00
fax: +48 (32) 429 22 00
biuro@classen.com.pl

Classen Floor Systems Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia
44-292 Zwonowice k. Rybnika

+48 (32) 429 20 00
fax: +48 (32) 429 22 00
biuro@classen.com.pl

Centrum Kompetencji Classen

ul. Bronowicka 130
30 - 121 Kraków
+48 (12 ) 31 12 617

Classen DE

Werner-von-Siemens-Str. 18-20
56759 Kaisersesch
Niemcy

+49 26 53-98 0-0
fax: +49 26 53-98 0-44 70
info@classen.de

Classen RUS

215010, Smolenskaya obl., g. Gagarin,
Promischlenniy proezd, dom 9,
Rosja

+7 48135 3-47-44
fax: +7 48135 3-48-16
info@classen.ru

Classen UA

08130 Kievo-Svyatoshinskiy area
s.Chayki
Antonova Street 8A

+38 044 364 72 37 (38)
info@classen.ua

Dojazd

Przedstawiciele handlowi

Polska

Podłogi

Obszar północno-zachodni
Tomasz Biesiada
+48 606 318 310
tomasz.biesiada@classen.com.pl

Obszar południowy
Natalia Marzec
+48 883 342 474
natalia.marzec@classen.com.pl

Obszar północno-wschodni
Wojciech Czyżniakowski
+48 608 479 573
wojciech.czyzniakowski@classen.com.pl

Drzwi i kuchnie

Obszar północno-zachodni
Jakub Polaszek
+48 734 183 772
jakub.polaszek@classen.com.pl

Obszar południowy
Dominik Mildner
+48 604 416 160
dominik.mildner@classen.com.pl

Obszar północno-wschodni
Rafał Czyżewski
+48 602 296 900
rafal.czyzewski@classen.com.pl

Europa

Bułgaria
Bistra Matova (podłogi, drzwi)
+359 887 201 535
bistra.matova@classen.com.pl

Rumunia
Razvan Istvan (podłogi)
+40 740 242 942
razvan.istvan@classen.com.pl

Litwa / Łotwa / Estonia
Aleksejus Jermolajevas (podłogi)
+370 612 75 090
aleksejus.jermolajevas@classen.com.pl

Węgry
Istvan Molnar (podłogi)
+36 202 924 065
istvan.molnar@classen.com.pl

Litwa / Łotwa / Estonia / Białoruś
Arminas Tarabrinas (drzwi)
+370 699 21616
arminas.tarabrinas@classen.com.pl

Rumunia
Marius Verigut (drzwi)
+40 722 856 968
marius.verigut@classen.com.pl

Chorwacja / Słowenia / Bośnia i Hercegowina / Czarnogóra / Serbia (Bałkany)
Danuta Kovacev (drzwi)
+385 98 45 77 68
danuta.kovacev@classen.com.pl

Czechy / Słowacja
Radko Jaros (drzwi)
+420 604 458 922
radko.jaros@classen.com.pl

Inwestycje

Paweł Pietrowski
Koordynator ds. Inwestycji
+48 668 654 717

Bogusław Moszyński
Koordynator ds. Inwestycji
+48 694 433 044

Beata Piecha
Spec. ds. Inwestycji
+48 32 440-98-68

Biuro prasowe

Imago PR
Agencja PRowa

Monika Wawszczyk
m.wawszczyk@imagopr.pl
+48 (32) 697 120 725

Rosat Media
Agencja Reklamowa

Mariusz Krawczyk
mariuszkrawczyk@rosatmedia.p
+48 (12) 638 18 38

Pozostałe działy

Recepcja

+48 (32) 429 20 00
fax: +48 (32) 429 22 00

Sekretariat

+48 (32) 429 20 72
+48 (32) 429 20 27

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.