Praca

Wiodący producent podłóg laminowanych i stolarki drzwiowej oraz dystrybutor wyrobów wykończeniowych drewnianych i drewnopochodnych poszukuje pracowników na stanowiska:

1. LAKIERNIK
Miejsce pracy: siedziba pracodawcy w Zwonowicach k. Rybnika

Zadania:

Wymagania:

Oferujemy:

2. PRACOWNIK PRODUKCJI
przy obsłudze maszyn stolarskich oraz lakierniczych

Zadania:

Wymagania:

Oferujemy:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego
na e-mail : rekrutacja@classen.com.pl

W tytule e-maila prosimy wpisać nazwę stanowiska. Więcej informacji pod nr tel: 32 429 21 92

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
W ofercie należy zamieścić zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(zgodnie z Ustawą z dn.29.08.97r.o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.883)