Classen

Kontakt dla partnerów

Informacje kontaktowe dla naszych partnerów.

Produkty

Podłogi

+48 668 654 155

Kuchnie

+32 42 92 185

Drzwi

+48 604 416 160

Classen-Pol S.A.

ul. Wyzwolenia 44-292 Zwonowice k. Rybnika +48 (32) 429 20 00 fax: +48 (32) 429 22 00 biuro@classen.com.pl NIP: 642 000 00 33

Classen Floor Systems Sp. z o.o.

ul. Wyzwolenia 44-292 Zwonowice k. Rybnika +48 (32) 429 20 00 fax: +48 (32) 429 22 00 biuro@classen.com.pl NIP: 206 000 10 79

Dojazd

Przedstawiciele handlowi

Polska

Podłogi

Obszar północno-zachodni
Tomasz Biesiada
+48 606 318 310
tomasz.biesiada@classen.com.pl

Obszar południowy
Natalia Marzec
+48 883 342 474
natalia.marzec@classen.com.pl

Obszar północno-wschodni
Wojciech Czyżniakowski
+48 608 479 573
wojciech.czyzniakowski@classen.com.pl

Drzwi i kuchnie

Obszar północno-zachodni
Jakub Polaszek
+48 734 183 772
jakub.polaszek@classen.com.pl

Obszar południowy
Dominik Mildner
+48 604 416 160
dominik.mildner@classen.com.pl

Obszar północno-wschodni
Rafał Czyżewski
+48 602 296 900
rafal.czyzewski@classen.com.pl

Europa

Podłogi

Bułgaria
Bistra Matova (podłogi)
+359 887 201 535
bistra.matova@classen.com.pl

Rumunia
Razvan Istvan (podłogi)
+40 740 242 942
razvan.istvan@classen.com.pl

Rumunia
George Balasa (podłogi)
+40 744 661 639
george.balasa@classen.com.pl

Rumunia
Lucian Tudorache (podłogi)
+40 752 955 437
lucian.tudorache@classen.com.pl

Węgry
Istvan Molnar (podłogi)
+36 202 924 065
istvan.molnar@classen.com.pl

Drzwi i kuchnie

Bułgaria
Bistra Matova (drzwi)
+359 887 201 535
bistra.matova@classen.com.pl

Czechy / Słowacja
Arminas Tarabrinas (drzwi)
+370 699 21616
arminas.tarabrinas@classen.com.pl

Rumunia
Marius Verigut (drzwi)
+40 722 856 968
marius.verigut@classen.com.pl

Chorwacja / Słowenia / Bośnia i Hercegowina / Czarnogóra / Serbia (Bałkany)
Danuta Kovacev (drzwi)
+385 98 45 77 68
danuta.kovacev@classen.com.pl

Czechy / Słowacja
Radko Jaros (drzwi)
+420 604 458 922
radko.jaros@classen.com.pl

Inwestycje

Paweł Pietrowski
Koordynator ds. Inwestycji
+48 602 533 694

Bogusław Moszyński
Koordynator ds. Inwestycji
+48 694 433 044

Beata Piecha
Spec. ds. Inwestycji
+48 32 440-98-68

Biuro prasowe

Imago PR
Agencja PRowa

Monika Wawszczyk
m.wawszczyk@imagopr.pl
+48 (32) 697 120 725

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.