Classen

Kontakt dla partnerów

Informacje kontaktowe dla naszych partnerów.

Produkty

Kuchnie

+32 42 92 185

Drzwi

+48 604 416 160

Classen-Pol S.A.

ul. Wyzwolenia
44-292 Zwonowice k/Rybnika 
+48 (32) 429 20 00
biuro@classen.com.pl
NIP: 642 000 00 33

Dojazd

Przedstawiciele handlowi

Polska

Podłogi

Obszar północno-zachodni
Jakub Polaszek
+48 734 183 772
jakub.polaszek@classen.com.pl

Obszar południowy
Dominik Mildner
+48 604 416 160
dominik.mildner@classen.com.pl

Drzwi i kuchnie

Obszar północno-wschodni
Rafał Czyżewski
+48 602 296 900
rafal.czyzewski@classen.com.pl

Europa

Bułgaria
Bistra Matova
+359 887 201 535
bistra.matova@classen.com.pl

Czechy / Słowacja
Radko Jaros (drzwi)
+420 604 458 922
radko.jaros@classen.com.pl

Chorwacja / Słowenia / Bośnia i Hercegowina / Czarnogóra / Serbia (Bałkany)
Danuta Kovacev (drzwi)
+385 98 45 77 68
danuta.kovacev@classen.com.pl

Litwa / Łotwa / Estonia
Arminas Tarabrinas
+370 699 21616
arminas.tarabrinas@classen.com.pl

Rumunia
Marius Verigut
+40 722 856 968
marius.verigut@classen.com.pl

Inwestycje

Paweł Pietrowski
Koordynator ds. Inwestycji
+48 602 533 694

Bogusław Moszyński
Koordynator ds. Inwestycji
+48 694 433 044

Biuro prasowe

Imago PR
Agencja PRowa

Monika Wawszczyk
m.wawszczyk@imagopr.pl
+48 (32) 697 120 725

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.